//facebook

Rodinné výlety

Farmapark Muchomůrka se stal vyhledávaným a oblíbeným cílem rodinných výletů. Děti se zde mohou vydovádět, rodiče odpočinout u šálku dobré kávy, nebo jen tak relaxovat v krásné přírodě. Návštěvu Farmaparku můžete spojit např. s prohlídkou pohádkové výstavy „Do Krakonošova“ ve Svobodě nad Úpou a také zavítat do výtvarné dílny Bosorka v Janských Lázních.

rodinné výlety rodinné výlety rodinné výlety rodinné výlety rodinné výlety rodinné výlety rodinné výlety rodinné výlety

Školy

Farmapark Muchomůrka je ideálním místem pro školní výlety. Park se nachází na louce s výhledem na Černou horu a Rýchory. Děti zde mají volný prostor ke své hře a jsou v přímém kontaktu se zvířaty. Školám nabízíme skupinovou slevu na vstup.

školní výlety školní výlety školní výlety školní výlety

Oslavy

Hledáte místo, kde by vaše děti mohli oslavit narozeniny? Nemůžeme vám nabídnou hromady hamburgerů, hranolek a připojení k wifi. Máme zde však spoustu domácích zvířat, prolézaček, her a oslavu můžeme zakončit třeba u táboráku.

zvířata ve farmaparku zvířata ve farmaparku zvířata ve farmaparku zvířata ve farmaparku

Naše zvířata

Všechna zvířata ve Farmaparku jsou hodná a zvyklá na děti. Máme zde několik druhů oveček, zakrslé kozy, slepičky, krůty, králíky, prasátko Mášu a samozřejmě koně i poníky. Zvířata se volně pohybují po areálu, děti s nimi mohou být v přímém kontaktu a mohou si je třeba i pohladit. Jen vás prosíme, aby jste je ničím nekrmili a nenaháněli. Vstup dětí do areálu je pouze s doprovodem osoby starší 18 let.

zvířata ve farmaparku zvířata ve farmaparku zvířata ve farmaparku zvířata ve farmaparku zvířata ve farmaparku zvířata ve farmaparku zvířata ve farmaparku zvířata ve farmaparku zvířata ve farmaparku zvířata ve farmaparku zvířata ve farmaparku zvířata ve farmaparku

Zábava pro děti

Děti zde mohou navštit rozhlednu, jít se houpat, nebo využít jiných přírodních prolézaček. Děti si společně můžou zahrát golf, indiánský tenis nebo třeba zacvrnkat kuličky. Pro ty nejmenší je zde pískoviště a trampolína zapuštěná v zemi.

atrakce ve farmaparku atrakce ve farmaparku atrakce ve farmaparku atrakce ve farmaparku atrakce ve farmaparku atrakce ve farmaparku atrakce ve farmaparku atrakce ve farmaparku